Nieuwsberichten

Alle nieuwsberichten

Gratis bijscholen? Word lid en bespaar geld...

03-08-2015

Door lid te worden van de VVIZV kan je geld op hoogstaande kwalitatieve bijscholingen besparen! Als lid van onze vereniging heb je immers gratis toegang tot onze minisymposia en bijscholingsactiviteiten. Als niet lid betaal je hier voor 10 euro. Een lidmaatschap bij onze vereniging kost slechts 20 euro per jaar. Op die manier heb je je lidmaatschap al teruggewonnen. Absoluut meegenomen hierbij is ook dat je als lid een mooie reductie ontvangt als je inschrijft voor het Jaarcongres (november 2015 te Gent). Dit jaar bedraagt deze reductie als lid maar liefst 25 euro! Laatst but not least kan je ook deelnemen aan onze online bijscholingen waar je ook uren kan genereren voor je BBT. Redenen genoeg dus om je onmiddellijk lid te maken van de grootste intensievezorgenvereniging van Vlaanderen! Interesse? Zie onder de tab 'lid worden'. We hopen je heel graag te mogen verwelkomen. Heb je nog vragen? Mail gerust naar ledenbeheer@vvizv.be